Služby Dextrum napříč celou Evropou díky Baselinker

Srp 16, 2022 | Spolupráce

Dextrum Fulfillment uvádí na trh další rozšíření možností integrace skladovacích služeb pro širokou skupinu e-shopů v Evropě, a to v podobě kompletního napojení svého logistického systému a služeb na platformu BaseLinker. Jde o jednu z největších evropských integračních platforem, která již 15 let pomáhá e-shopům růst a zároveň šetřit náklady a čas.

Klienti Dextrum se tak mohou začlenit do komunity 20 000 e-shopů, které využívají více než 500 různých napojení na lokální i zahraniční cenové srovnávače, marketplaces, přepravce, ERP systémy a další užitečné služby, to vše v jedné platformě bez omezení.

Propojení e-shopu s BaseLinker přináší:

  • napojení na 75+ marketplaces, 15+ cenových srovnávačů,
  • listování produktů, překlady a produktový management,
  • kompletní vyřízení všech objednávek ze všech prodejních kanálů na jednom místě,
  • online synchronizaci všech skladů a stavů zboží s aplikací myStock® WMS,
  • fakturaci, zaúčtování a komunikaci se zákazníky,
  • automatizaci celého objednávkového procesu dle potřeb e-shopu.

 

 

Oslavte s námi tento krok, zaregistrujte se a využijte 30denní plný přístup ZDARMA!
Stačí klinout na tlačítko níže nebo při registraci zadat do pole doporučující uživatel kód „dextrum22.

Společnost Dextrum pokračuje ve své inovační strategii: kromě toho, že drží prvenství v uvedení robotizovaného Fulfillmentu zákazníkům v České a Slovenské republice, se nyní díky této integraci zařadila mezi první hráče reálně nabízející služby platformy BaseLinker v ČR.

Současně také mohou nyní e-shopy využít limitované akce VÁŠ SKLAD BEZ SKLADNÍKŮ, v rámci níž je pro vybrané e-shopy poskytováno 30% cenové zvýhodnění na Fulfillmentové služby Dextrum. Více informací zde.

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Představte si, že každá koruna, kterou utratíte za logistiku, by se mohla transformovat na dvojnásobek na vašem účtu. Zní to jako pohádka? Zaměřte se na růst s Dextrum Fulfillment. My se postaráme o vaše objednávky od příjmu zboží až po odeslání balíčků a vyřízení vratek. Díky našim robotům s NULOVOU CHYBOVOSTÍ. Srdečně Vás zveme na konferenci Reshoper, kde nás najdete na stánku č. 31. Rádi vám představíme sklad bez chyb ve vychystávání zásilek a kde nadměrné náklady na skladování jsou již minulostí.

číst více