Služby Dextrum napříč celou Evropou díky Baselinker

Srp 16, 2022 | Spolupráce

Dextrum Fulfillment uvádí na trh další rozšíření možností integrace skladovacích služeb pro širokou skupinu e-shopů v Evropě, a to v podobě kompletního napojení svého logistického systému a služeb na platformu BaseLinker. Jde o jednu z největších evropských integračních platforem, která již 15 let pomáhá e-shopům růst a zároveň šetřit náklady a čas.

Klienti Dextrum se tak mohou začlenit do komunity 20 000 e-shopů, které využívají více než 500 různých napojení na lokální i zahraniční cenové srovnávače, marketplaces, přepravce, ERP systémy a další užitečné služby, to vše v jedné platformě bez omezení.

Propojení e-shopu s BaseLinker přináší:

  • napojení na 75+ marketplaces, 15+ cenových srovnávačů,
  • listování produktů, překlady a produktový management,
  • kompletní vyřízení všech objednávek ze všech prodejních kanálů na jednom místě,
  • online synchronizaci všech skladů a stavů zboží s aplikací myStock® WMS,
  • fakturaci, zaúčtování a komunikaci se zákazníky,
  • automatizaci celého objednávkového procesu dle potřeb e-shopu.

 

 

Oslavte s námi tento krok, zaregistrujte se a využijte 30denní plný přístup ZDARMA!
Stačí klinout na tlačítko níže nebo při registraci zadat do pole doporučující uživatel kód „dextrum22.

Společnost Dextrum pokračuje ve své inovační strategii: kromě toho, že drží prvenství v uvedení robotizovaného fulfillmentu zákazníkům v České a Slovenské republice, se nyní díky této integraci zařadila mezi první hráče reálně nabízející služby platformy BaseLinker v ČR.

Současně také mohou nyní e-shopy využít limitované akce VÁŠ SKLAD BEZ SKLADNÍKŮ, v rámci níž je pro vybrané e-shopy poskytováno 30% cenové zvýhodnění na fulfillmentové služby Dextrum. Více informací zde.

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Zboží odesíláme dnes, nejpozději zítra!

Zboží odesíláme dnes, nejpozději zítra!

V dnešním světě e-commerce je konkurence nelítostná a očekávání zákazníků jsou vyšší než kdy dříve. Proto zásadní roli při určování úspěchu vašeho e-shopu hraje logistika a včasné a efektivní doručování objednávek. V rámci naší probíhající kampaně „STOP špatné logistice“ se ponoříme do klíčového aspektu služeb plnění – skutečné a realistické garance zpracování zásilek v dohodnutém čase. Využitím neúnavné efektivity robotů a optimalizací odjezdů dopravců se náš přístup snaží předstihnout konkurenty a pozitivně přetvářet zákaznickou zkušenost

číst více
Vyladěná spolupráce s BIONICBAND®

Vyladěná spolupráce s BIONICBAND®

Společnost Dextrum Fulfillment má za sebou další vzrušující partnerství, tentokrát se společností Bionic Production s. r. o. Ta se zaměřuje na výrobu bionických náramků (BIONICBAND®), které slibují postupné zlepšení zdraví. Připojte se k nám a nahlédněte do nitra automatizované logistiky, která pomáhá Bionic Production ke strategickým rozhodnutím.

číst více