Reporting – Neplaťte za místo, které nevyužíváte

Bře 27, 2024 | E-commerce

Repoting – Neplaťte za místo, které nevyužíváte

Jak naše Fulfillmentové služby pomáhají e-shopům šetřit

Ve světě e-commerce je klíčem k úspěchu nejen nabízet zákazníkům to, co chtějí, ale také to dělat efektivně a s minimálními náklady. Mnoho e-shopů se potýká s problémem, že platí za skladové prostory, které nevyužívají na maximum. A to je asi tak stejně užitečné jako mřížkové dveře na ponorce. Ale nebojte se, jsme tu, abychom vás zachránili ze spárů zbytečných „ležáků“ a nebetyčných nákladů na skladování!

1. Proč jsou data a reporting o sortimentu nezbytná

Proč jsou údaje o sortimentu nezbytné: Představte si: proplouváte tmavým, zamlženým skladištěm se zavázanýma očima. Zní to jako noční můra, že? Tak to je, když se snažíte řídit své zásoby bez přesných dat. Znát obrat svého produktu, rozměry a hmotnost je jako zapnout vypínač ve skladu – pomůže vám to vidět, co se děje, a podle toho plánovat. Díky těmto informacím se můžete vyhnout obávané situaci, kdy budete platit za prostor, kdy se na vaše produkty hromadí prach rychleji než na půdě vaší babičky.

2. Jak naše služby řeší problém ‚ležáků‘

Zapomeňte na starosti se skladováním. Nabízíme reporty, které vám poskytnou detailní přehled o stavu vašich zásob, obrátkovosti produktů a objednávek čekajících na roztažení křídel a odlet k zákazníkům. Díky denním aktualizacím můžete okamžitě reagovat na změny ve vašem sortimentu.

Neplaťte za místo, které nevyužíváte. Proč jsou data a reporting o sortimentu nezbytná

Nenechte své produkty ležet na skladu. Proč jsou data a reporting o sortimentu nezbytná

3. Reporty na míru vašim potřebám

Rozumíme, že každý e-shop je jiný. Proto nabízíme reporting přizpůsobený vašim konkrétním potřebám. Ať už jste každodenní narkoman dat nebo dáváte přednost klidné procházce svými čísly jednou za měsíc, máme pro vás vše. Protože pokud jde o správu nákladů na zásoby, jedna velikost rozhodně nevyhovuje všem.

4. Transparentnost a srozumitelná fakturace

Přiznejme si to – nikdo nemá rád překvapivé poplatky nebo skryté náklady. Proto nám všem jde o transparentnost a srozumitelnou fakturaci. Veškeré náklady na Fulfillment jsou podrobně rozepsány, takže přesně víte, za co platíte. Díky tomu můžete lépe rozumět, jak jsou vaše peníze investovány a kde můžete ušetřit.

5. Přístup přes B2B Portál

Pro ty, kteří touží po ještě větší kontrole nad svými zásobami a pohybem zboží, nabízíme přístup přes náš vlastní a sofistikovaný B2B portál. Místo, kde můžete kdykoliv nahlédnout za oponu a vidět vnitřní fungování vašeho skladu. Tento přístup vám umožní mít neustálou kontrolu nad vaším sortimentem.

Závěr

Naše Fulfillmentové služby jsou vstupenkou do osvobození od plýtvání místem a zbytečných výdajů (klíčem k efektivnímu využití prostoru a eliminaci zbytečných výdajů?). S naší pomocí můžete optimalizovat vaše zásoby a ušetřit na skladových nákladech. Přestaňte se obávat ‚ležáků‘ a začněte využívat vaše zdroje na maximum. S našimi reporty a personalizovanou službou vám nabízíme nástroje, které potřebujete k efektivnímu a úspornému řízení vašeho e-shopu. Vaše peněženka vám poděkuje!

 

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s týmem odborníků a dlouholetými zkušenostmi v oblasti logistiky a Fulfillmentu. Převezmeme komplexní proces příjmu, uskladnění, přípravy a doručení objednávky zákazníkovi a vám zůstanou volné ruce pro samotný business.

 

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Představte si, že každá koruna, kterou utratíte za logistiku, by se mohla transformovat na dvojnásobek na vašem účtu. Zní to jako pohádka? Zaměřte se na růst s Dextrum Fulfillment. My se postaráme o vaše objednávky od příjmu zboží až po odeslání balíčků a vyřízení vratek. Díky našim robotům s NULOVOU CHYBOVOSTÍ. Srdečně Vás zveme na konferenci Reshoper, kde nás najdete na stánku č. 31. Rádi vám představíme sklad bez chyb ve vychystávání zásilek a kde nadměrné náklady na skladování jsou již minulostí.

číst více