Vždy víte, za co platíte! Transparentní ceny s Dextrem!

Úno 22, 2024 | E-commerce

Vždy víte, za co platíte! Transparentní ceny s Dextrem!

S naším nejmodernějším robotickým skladem si klademe za cíl změnit způsob, jak vy, manažeři e-shopů, hospodaříte se svou logistikou, a nabízíme tak nejen nákladově efektivní řešení, ale také transparentnost cen. Ta je, pokud jde o náklady prvořadá. V Dextru věříme, že byste měli vždy zcela přesně vědět, za co platíte. V rámci kampaně „STOP špatné logistice“ tentokrát prozkoumáme, jak díky outsourcingu logistiky můžete těžit z nižších nákladů ve srovnání s řízením logistiky vlastní.

Jedním z klíčových faktorů, který velkou měrou přispěje k vašim úsporám nákladů, je náš nejmodernější robotický sklad. Na rozdíl od tradičních skladů naše zařízení funguje bez potřeby osvětlení nebo vytápění, což výrazně snižuje fixní náklady. Díky pečlivému přístupu k řízení zásob navíc zajišťujeme, že platíte pouze za úložný prostor, který skutečně využíváte, optimalizujeme náklady a eliminujeme zbytečné výdaje. Efektivní strategie vám pomůže vyhnout se běžným chybám.

Optimalizace zásob není standardem!

Přístup naší společnosti Dextrum Fulfillment je zakořeněn v individualitě. Proto i k vám přistoupíme individuálně s ohledem na faktory, jako je typ zboží a jeho velikost, objem zásilky a požadavky na SKU. Na míru vám připravíme transparentní ceník jednotlivých logistických úkonů a vytvoříme modelovou kalkulaci na základě vašich údajů.

V rámci fakturace uvidíte detailní rozpad cen za služby: příjem zboží, skladování, vychystávání, balící materiály a doručovací služby. Využitím dat Vám poskytneme detailní přehled o uspořádání skladových zásob a obratu. Tento uzpůsobený přístup umožňuje přesnou optimalizaci dodavatelského řetězce a udržení tzv. „tenkého skladu“, což v konečném důsledku šetří náklady spojené s přebytečnými zásobami. Díky denní optimalizaci aktuální skladové zásoby vám průběžně šetříme vaše náklady. Vyhněte se neprůhledným nákladům, či zbytečně účtované skladovací ploše. Spočítáme objem vašeho zboží na skladu a najdeme nejoptimálnější cenu za konkrétní den. Optimalizace je naší největší přidanou hodnotou!

Transparentní ceny a individuální přístup

Kromě úspory nákladů můžete díky partnerství s Dextrem zlepšit celkovou zákaznickou zkušenost s e-shopem. Díky našim znalostem, velkým objemům zásilek a partnerstvím s širokou škálou dopravců vám opravdu můžeme nabídnout zvýhodněné přepravní sazby od více kurýrů. Kvůli menšímu počtu objednávek nemá váš e-shop tak široký výběr z dopravců. Kdežto s Fulfillmentem ho máte automaticky a můžete dát zákazníkovi na výběr. Můžete výrazně snížit své náklady na dopravu, aniž byste museli slevit z kvality služeb. Naše bezproblémová integrace s dopravci zajišťuje včasné doručení a transparentní sledování, díky čemuž jsou zákazníci informováni o každém kroku.

Strategická partnerství

Náš závazek k transparentním cenám se navíc vztahuje i na náklady na dopravu, bez skrytých poplatků, příplatků jako jsou mýtné či palivový příplatek nebo nadměrných marží. Úzce spolupracujeme s dopravci, abychom pro vás vyjednali výhodné podmínky a vy tím uspořili. S Dextrem si můžete být jisti, že za své peníze dostáváte tu nejlepší hodnotu. A často zvládneme i sjednat akční dopravu na omezenou dobu, jako součást našich nadstandardních přepravních služeb.

Transparentní ceny i za dopravu! S námi víte, za to platíte.

Transparentní ceny i za dopravu! S námi víte, za to platíte.

 

Máme vůči vám závazek

Dodržujeme závazek k transparentnímu stanovování cen tím, že udržujeme ceny konzistentní a nevynucujeme značné marže. Čtyřdílný transparentní ceník (vychystání, příjem, skladování, obaly) s rozpadem na dílčí skladové manipulace a s detailními informacemi k optimálnímu skladování produktů po jednotlivých dnech zajišťuje, že vždy víte, za co platíte, se zaměřením na optimalizaci nákladů.

Závěrem

Nabízíme komplexní řešení plnění, které nejen optimalizuje náklady, ale také zvyšuje efektivitu a transparentnost v logistice e-commerce. Využitím špičkových technologií, personalizovaných služeb a strategických partnerství vám umožníme soustředit se na růst vašeho podnikání, zatímco my se postaráme o zbytek. Kontaktujte nás ještě dnes a nechte si připravit ceník přímo vám na míru! Zjistěte, jak vám Dextrum Fulfillment může pomoci, jak nepřeplácet za služby a ukažte s námi STOPku špatné logistice.

Dextrum Fulfillment – jsme obratní v logistice!

 

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Představte si, že každá koruna, kterou utratíte za logistiku, by se mohla transformovat na dvojnásobek na vašem účtu. Zní to jako pohádka? Zaměřte se na růst s Dextrum Fulfillment. My se postaráme o vaše objednávky od příjmu zboží až po odeslání balíčků a vyřízení vratek. Díky našim robotům s NULOVOU CHYBOVOSTÍ. Srdečně Vás zveme na konferenci Reshoper, kde nás najdete na stánku č. 31. Rádi vám představíme sklad bez chyb ve vychystávání zásilek a kde nadměrné náklady na skladování jsou již minulostí.

číst více