Vyladěná spolupráce s BIONICBAND®

Úno 2, 2024 | Spolupráce

Na jedné vlně s Bionic Production

Společnost Dextrum Fulfillment má za sebou další vzrušující partnerství, tentokrát se společností Bionic Production s. r. o. Ta se zaměřuje na výrobu bionických náramků (BIONICBAND®), které slibují postupné zlepšení zdraví, s čímž souvisí i zlepšení spánku, alergií, astmatu, chronické únavy, tlaku, krevního oběhu, posílení regenerace, zlepšení pooperačních stavů a posílení imunity. Připojte se k nám a nahlédněte do nitra automatizované logistiky, která pomáhá Bionic Production ke strategickým rozhodnutím.

Spolupráce, která mění hru

David Kaliberka, zakladatel Bionic Production, vzpomíná na výzvy, kterým čelili předtím, než do hry vstoupila společnost Dextrum Fulfillment. Posílání zásilek po vlastní ose se už ukázalo jako náročný a velmi stresující úkol. „Časově náročná povaha expedice objednávek sama o sobě ponechala jen malý prostor pro strategický růst,“ prozrazuje Kaliberka.

Rozhodnutí spolupracovat s Dextrum Fulfillment však pro Bionic Production změnilo hru. David Kaliberka zdůrazňuje stěžejní roli ředitele Dextrum Fulfillment, pana Ivana Richtára, jehož video o výhodách automatizace udeřilo na správnou strunu. Pan Kaliberka cítil nejen odhodlání k výsledkům, ale také opravdový, zodpovědný přístup. Osobní interakce, včetně rozhovoru, kdy pan Richtár pohotově reagoval, rozhodnutí utvrdily. „Skutečný závazek pana Richtára a paní Kunzové porozumět našim potřebám mě přesvědčil, že jsme ve schopných rukou,“ zdůrazňuje Kaliberka.

Jasný rozdíl

Předchozí zkušenost společnosti Bionic Production byla akorát ve fázi odesílání zboží a naskladnění. Tato činnost se ale setkala s neochotou, špatnou komunikací a neznámou terminologií, což nakonec nevedlo k realizaci. Závazek společnosti Dextrum k transparentní komunikaci a porozumění znamenal osvěžující odklon od normy.

Náramek BIONICBAND®. Zdroj: www.bionicband.cz

Překročená očekávání

Očekávání byla nejen splněna, ale i překonána. David Kaliberka vyjadřuje obdiv celému týmu Dextrum Fulfillment, včetně IT specialisty, což je oblast často spojená s výzvami. Lidský přístup, trpělivost a porozumění, které prokázal tým Dextrum, podpořily pocit radosti a spolupráce.

„Jsem přesvědčen, že správná spolupráce již není o MY a ONI, ale už jenom MY jako jeden tým.“


Neochvějná podpora od Dextra

Ivan Richtár, generální ředitel společnosti Dextrum Fulfillment, zdůrazňuje bezproblémový integrační proces a trvalou podporu poskytovanou společnosti Bionic Production. „I přes zahájení spolupráce v hlavní sezóně byl proces integrace rychlý a bezproblémový,“ konstatuje Richtár. „Naší prioritou bylo zajistit, aby společnost Bionic Production zaznamenala minimální narušení provozu, a náš tým neúnavně pracoval, aby toho dosáhl. Proces integrace, od podepsání smlouvy po uvedení do provozu, trval pouhé dva dny a ukázal agilitu, efektivitu a odhodlání společnosti Dextrum rychle uspokojovat potřeby klientů,“ zdůrazňuje. „E-shop byl okamžitě zaregistrován u dopravců a byla uskutečněná testovací objednávka. Od třetího dne jsme rozjeli spolupráci a začali vychystávat zákaznické objednávky.“

Richtár zdůrazňuje závazek společnosti Dextrum porozumět jedinečným potřebám každého klienta. „Naším cílem je poskytovat našim partnerům bezkonkurenční podporu,“ vysvětluje. „Ať už jde o zefektivnění logistických procesů nebo o přizpůsobení se náhlým výkyvům poptávky, Dextrum je odhodláno umožnit našim klientům úspěch.“

Spolupráce s Bionic Production v našem skladě 

Spolupráce s Bionic Production v našem skladě 

Uvolnění nových možností

S Dextrum Fulfillment jako strategickým partnerem je Bionic Production připravena na další růst a expanzi. „Naše spolupráce s Dextrum předčila všechna očekávání,“ potvrzuje Kaliberka. „Jsme dychtiví prozkoumat nové možnosti, včetně expanze na mezinárodní trhy. Klid s vědomím, že naše logistika je ve schopných rukou, je opravdu k nezaplacení,“ dodává.

Strategická doporučení pro e-shopy

Rada Kaliberky pro ostatní e-shopy uvažující o outsourcingu logistických služeb je jasná – neváhejte! Přenechání přepravy a skladování profesionálům není jen doporučením, ale důrazným potvrzením založeným na pozitivních zkušenostech z první ruky.

Jedinou výtku bych měl. Proč jsme to neudělali již před lety!“

Partnerství mezi Dextrum Fulfillment a Bionic Production s.r.o. je příkladem síly spolupráce při řízení obchodních inovací a růstu. Vzhledem k tomu, že obě společnosti hledí do budoucnosti, spojuje je jejich odhodlání dodávat zákazníkům po celém světě výjimečné produkty a služby. Společně stojí v popředí špičkové logistiky a jsou připraveni utvářet budoucnost elektronického obchodování.


O Bionic Production s. r. o.

Společnost byla založená v roce 2021 a je výrobcem originálních náramků BIONICBAND®. Náramky BIONICBAND® jsou frekvenčně upraveny frekvencemi, na kterých pracují mozek a buňky pomocí technologie Bionic Resonance Technology (BRT), vyvinuté v USA. Jinými slovy, BIONICBAND® je ladička pro tělo. Harmonizuje spánek, energii, sílu, rovnováhu, stabilitu, koncentraci a koordinaci, psychický stav a stres či sportovní výkon.

 

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Představte si, že každá koruna, kterou utratíte za logistiku, by se mohla transformovat na dvojnásobek na vašem účtu. Zní to jako pohádka? Zaměřte se na růst s Dextrum Fulfillment. My se postaráme o vaše objednávky od příjmu zboží až po odeslání balíčků a vyřízení vratek. Díky našim robotům s NULOVOU CHYBOVOSTÍ. Srdečně Vás zveme na konferenci Reshoper, kde nás najdete na stánku č. 31. Rádi vám představíme sklad bez chyb ve vychystávání zásilek a kde nadměrné náklady na skladování jsou již minulostí.

číst více