Stop špatné logistice s Dextrum Fulfillment

Led 4, 2024 | E-commerce

Vítejte na palubě blogu „Stop špatné logistice„!

Jste-li majitelé e-shopů, jistě dobře znáte ten pocit, když se zdá, že logistika hraje proti vám. Balíčky se ztrácejí jako ponožky v pračce, zákazníci jsou nespokojení jako děti, které nenašly pod stromečkem vysněný dárek, a vy řešíte reklamace místo toho, abyste se věnovali růstu svého podnikání. Je to povědomé, že?

Nebojte se, nejste v tom sami. A právě proto jsme zde, abychom vám ukázali cestu ven z logistického bludiště. Připravili jsme pro vás sérii příspěvků, ve kterých rozebereme všechny ty špatné aktivity a chyby, které se ve světě logistiky dějí a jak jim efektivně s outsourcingem logistiky předcházet.

Od nejčastějších přešlapů skladníků, přes komické (avšak bolestivé) omyly při dopravě, až po to, jak jednoduché změny mohou vést k obrovským úsporám. Ukážeme vám, že logistika nemusí být noční můrou, ale může být vaší konkurenční výhodou a zárukou spokojených zákazníků.

A nejen to! Kromě poukázání na chyby se podíváme na to, jak vám můžeme, jako společnost Dextrum Fulfillment, pomoci přežít nejen vánoční šílenství, ale jak můžeme vaši logistiku transformovat na celoroční bezstarostnou jízdu. Protože když je logistika v dobrých rukou, můžete se vy, jako majitelé e-shopů, soustředit na to, co umíte nejlépe – růst a rozvoj vašeho podnikání.

Stop špatné logistice jako série příspěvků

Takže nezoufejte, připoutejte se a připravte se na série příspěvků s názvem „Stop špatné logistice“, které vám ukáží, jak vypadá svět, kde špatná logistika už nemá místo. A věřte nám, s Dextrum Fulfillment na vaší straně, budou příští Vánoce skutečně bez starostí a stresu.

Připravte se a dejte správné logistice zelenou!

Stop špatné logistice s Dextrum Fulfillment

Stop špatné logistice s Dextrum Fulfillment

 

Fulfillment vašich snů

Pošlete nám žádost a získejte individuální nabídku. Staňte se jediným dodavatelem pro své zákazníky díky našim logistickým řešením.

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Představte si, že každá koruna, kterou utratíte za logistiku, by se mohla transformovat na dvojnásobek na vašem účtu. Zní to jako pohádka? Zaměřte se na růst s Dextrum Fulfillment. My se postaráme o vaše objednávky od příjmu zboží až po odeslání balíčků a vyřízení vratek. Díky našim robotům s NULOVOU CHYBOVOSTÍ. Srdečně Vás zveme na konferenci Reshoper, kde nás najdete na stánku č. 31. Rádi vám představíme sklad bez chyb ve vychystávání zásilek a kde nadměrné náklady na skladování jsou již minulostí.

číst více