FULFILLMENT 2.0 a robotický sklad – témata Dextrum na konferenci RESHOPER 2022

Kvě 5, 2022 | Události a akce

Bez správných partnerů se byznys neobejde, stejně jako e-shop bez dobře řešené skladové logistiky! Proto jsme nemohli chybět na dubnové e-commerce akci pro e-shopy – Reshoper 2022, veletrhu spojeném s konferencí, který se konal 13. dubna 2022 v pražských Letňanech. Společným tématem všech přednášek na konferenci bylo Jak se svým e-shopem uspět v tvrdé konkurenci a i my jsme zde měli významné slovo.

A to přímo na partnerském pódiu, kde náš CEO Ivan Richtár navázal na svou přednášku z International e-commerce Summit 2022 a rozšířil ji o představení inovačních technologií a robotizace skladové logistiky. Objasnil také nový pojem Fulfillment 2.0, což je koncept, jejž v praxi jako první v České republice využívá právě Dextrum Fulfillment, a nabízí tak e-shopům transparentní logistickou službu s přidanou hodnotou.

CEO Dextrum Fulfillment Ivan Richtár představuje výhody automatizace a robotizace skladu a Fulfillment 2.0

Přednášky vystavujících partnerů, které spojovalo téma Jak předběhnout konkurenci, měly co nabídnout jak tematicky, tak z hlediska různých úhlů pohledu. Nově se odehrávaly na dvou stagích, jak v konferenční části, zaměřené na marketing pro e-shopy, tak na partnerské stagi, kde měly e-shopy příležitost najít vhodného partnera či dodavatele.

Letos poprvé vzal Reshoper pod svá křídla Shoptet jakožto spolupořadatel akce. Shoptet  je platforma pro e-shopy, která na trhu působí již více než 13 let a od roku 2016 je lídrem ve svém oboru s dnes již více než třiceti tisíci internetových obchodů. Vytvořit si e-shop na Shoptetu je jednoduché a přidat si Fulfillmentový doplněk pro napojení logistického systému Dextrum Fulfillment už nyní také! A to díky tomu, že jsme se v letošním roce stali oficiálními partnery Shoptetua nabízíme tak e-shopům vytvořeným na Shoptetu jednoduché a rychlé napojení s poskytnutím komplexních Fulfillmentových služeb: od příjmu objednávky přes vyskladnění, balení a expedici až po řešení vratek a reklamací.

Na veletrhu nebyla nouze o přepravní společnosti, marketingové agentury, nástroje a systémy všeho druhu, právní nebo účetní služby, workshopy, poradenství a spoustu dalších služeb, které vedle Fulfillmentu využívají e-shopy na cestě ke své expanzi. Možnost navštívit více než 100 stánků vypovídala o velikosti této akce zasvěcené českému e-commerce a i pro nás byla co do navázaných spoluprací přínosná.

Děkujeme všem, kteří nás navštívili u našeho stánku nebo si přišli poslechnout prezentaci skladové logistiky nové generace.

 

Speciální poděkování patří také našemu zákazníkovi, obchodnímu řediteli společnosti Yourgames.cz, panu Adamu Kunčickému, který na veletrhu představil během prezentace na stage případovou studii jeho e-shopu a dopad outsourcování služby skladové logistiky na expanzi jeho firmy.

Pokud vás zajímá více o možnostech využití našich služeb, neváhejte se na nás obrátit.

Dextrum, jsme obratní v logistice.

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Představte si, že každá koruna, kterou utratíte za logistiku, by se mohla transformovat na dvojnásobek na vašem účtu. Zní to jako pohádka? Zaměřte se na růst s Dextrum Fulfillment. My se postaráme o vaše objednávky od příjmu zboží až po odeslání balíčků a vyřízení vratek. Díky našim robotům s NULOVOU CHYBOVOSTÍ. Srdečně Vás zveme na konferenci Reshoper, kde nás najdete na stánku č. 31. Rádi vám představíme sklad bez chyb ve vychystávání zásilek a kde nadměrné náklady na skladování jsou již minulostí.

číst více