Dokonale pražená, bezchybně dodaná!

Dub 4, 2024 | E-commerce

Od chaosu k preciznímu vychystání.

Vychutnáváte si bohaté aroma čerstvě namletých kávových zrn, teplo šálku ve vašich rukou a očekávání prvního povzbuzujícího doušku. Nyní si představte, že stejná úroveň péče a přesnosti platí pro každý aspekt logistiky a zajišťuje, že každá objednávka dorazí na místo určení se stejným potěšením a spokojeností. Jan Kuruc, zakladatel značky Gala Coffee, sdílí příběh o tom, jak společnost Dextrum Fulfillment proměnila jejich skladové operace z chaotických na bezproblémové. Je to cesta poháněná vášní pro kávu a dokonalost, kde je každý detail, od pražení až po dodávku, vytvořen s péčí a obětavostí.

Žádný řád, pouze chaos

Ve světě kávy je preciznost klíčová a Jan Kuruc to ví lépe než kdokoli jiný. Se dvěma tituly druhého vicemistra v přípravě kávy v České republice léta zdokonaluje umění kávy. Jan popisuje, jak probíhaly logistické operace před nástupem společnosti Dextrum. Řízení logistiky probíhalo s elegancí jeskynního muže s kyjem. „Hrozný!“ vzpomíná Jan s úsměvem. „Sklad fungoval na principu tužka a papír. Vázla komunikace, objednávky odcházely chaoticky a nikdy jsem nevěděl, v jaké fázi přepravy se zboží nachází.“

Robot zachránce

Robotizace skladu byl důvod k přechodu,“ vysvětluje Jan a v očích se mu leskne vzrušení. „Vždycky jsem byl nadšenec do automatizace a robotizace. Běhat k regálu pro zboží, to je práce, kterou vážně nemá dělat člověk. Chápu, že je ho stále potřeba, ale chci být součástí procesu, kde toho více dělá robot.“ A Dextrum do této vize dokonale zapadá.

Jan Kuruc vnímá obrovské rozdíly, které se ani nedají srovnat. „Když jsem potřeboval pro klienta ověřit, kdy dorazí konkrétní zásilka, musel jsem volat do skladu a paní to hledala ve svém sešitě. Při spolupráci s Dextrum Fulfillment mohu klidně spát a vím, že když přijde objednávka, dostane se k zákazníkovi rychle a podle domluvených procesů,“ dodává. „Tím byla perfektně naplněna očekávání. Dávám nadneseně 12/10. Mohu teď klidně přemýšlet, jak rozšiřovat sortiment.

Spolupráce - robotizovaný sklad s praženou kávou. Precizní dodání

Sladká chuť zlepšení

S Dextrem zaznamenala Gala Coffee celoplošná zlepšení. „Včasné doručení, přehled o tom, v jaké fázi je zásilka, skladový přehled,“ komentuje Jan.

Neměli jsme ani jednu reklamaci, ani jednou nedošlo k chybě ze strany expedice nebo skladování, a to je asi víc, než bychom dokázali sami. Jinými slovy přidaná hodnota je asi v tom, že ani já sám osobně nedokáži poslat tolik zakázek bez chyb.“

Co doporučit e-shopařům

Těm, kteří uvažují o podobném partnerství, Jan radí: „Ověřte si recenze. Ne ty, co jsou na webu. Promluvte si s někým, kdo už službu používá. Dobrou referenci dostanete rychle, špatnou ještě rychleji.

Ve velkém schématu věcí je Janovo hodnocení spolupráce jednoduché, ale hluboké – 10 z 10. Žádné pochybnosti, jen čistá spokojenost. Přidejte se k nám na této kofeinové cestě, kde každý šálek vypráví příběh a každá objednávka dorazí s úsměvem. Protože se správnou logistickou podporou je ve světě podnikání možné cokoliv.

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Představte si, že každá koruna, kterou utratíte za logistiku, by se mohla transformovat na dvojnásobek na vašem účtu. Zní to jako pohádka? Zaměřte se na růst s Dextrum Fulfillment. My se postaráme o vaše objednávky od příjmu zboží až po odeslání balíčků a vyřízení vratek. Díky našim robotům s NULOVOU CHYBOVOSTÍ. Srdečně Vás zveme na konferenci Reshoper, kde nás najdete na stánku č. 31. Rádi vám představíme sklad bez chyb ve vychystávání zásilek a kde nadměrné náklady na skladování jsou již minulostí.

číst více