Dextrum zabodovalo v soutěži Impuls logistika

Pro 16, 2022 | Události a akce

Náš robotizovaný sklad v areálu Logistického parku v Paskově zabodoval v soutěži časopisu Logistika s názvem Impuls Logistika jakožto TOP LOGISTICKÝ PROJEKT, a to  za tak významnými projekty jako je Dachser – řízení pohybu vozidel v logistickém areálu, první realizovaný sklad s využitím technologie Autostore v závodě Continental Automotive a nebo automatizovaný sklad od Coca-Coly. Jsme hrdí, že jsme se umístili v tak prestižním seznamu inovativních projektů v logistice na 5. místě z celkem šestnácti účastníků.

Velké gratulace také našim kolegům z Asociace APIL společnosti Packung, kteří uspěli se svou automatickou balící linkou pro společnost Datart.

Měření sil se v letošním roce odehrálo v pěti kategoriích: Top logistický projekt, Top logistický produkt, Top logistická služba, Eco‑Eco a poprvé v kategorii Top developerské řešení. Vítězná řešení a koneckonců a vlastně celý soubor 43 přihlášek dokazují, že efektivita a udržitelnost patří mezi rozhodující faktory v oboru logistiky.

Kategorie Top logistický projekt byla obsazená nejvíce soutěžícími a porota hodnotila především inovativnost myšlenky, využití nových postupů nebo zařízení v praxi a celkové přínosy projektu pro firmu.

Děkujeme porotě ve složení Jaroslav Bazala Filip Hubička, Václav Cempírek (prezident české logisitcké asociace), Jakub Holec, SIOR, Radek Novák (vedoucí katedry logistiky na Prague University of Economics and Business), Petr Rožek, výkonný ředitel Svazu spedice a logistiky, Libor Svadlenka z Dopravní Fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice a Zuzana Tučková, děkanka Fakulty logistiky a krizového řízení Tomas Bata University in Zlín.

Ocenění od odborné poroty nám dává velkou motivaci do příštího roku, abychom přínosy efektivity robotizovaného fulfillmentu dostali do širšího povědomí nejen e-shopů, stále však s odpovědností a ohledem na nutnost šetření nákladů, tak i s respektem k životnímu prostředí.

Gratulujeme všem zúčastněným a do nového roku přejeme nejen jim, ale také našim partnerům, klientům i těm budoucím, aby měli v žilách tolik elánu, který jsme tímto oceněním získali my.

Více se dočtete zde: Výsledky soutěže odráží důraz na efektivitu a udržitelnost | Hospodářské noviny (HN.cz) (ekonom.cz)

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Zboží odesíláme dnes, nejpozději zítra!

Zboží odesíláme dnes, nejpozději zítra!

V dnešním světě e-commerce je konkurence nelítostná a očekávání zákazníků jsou vyšší než kdy dříve. Proto zásadní roli při určování úspěchu vašeho e-shopu hraje logistika a včasné a efektivní doručování objednávek. V rámci naší probíhající kampaně „STOP špatné logistice“ se ponoříme do klíčového aspektu služeb plnění – skutečné a realistické garance zpracování zásilek v dohodnutém čase. Využitím neúnavné efektivity robotů a optimalizací odjezdů dopravců se náš přístup snaží předstihnout konkurenty a pozitivně přetvářet zákaznickou zkušenost

číst více
Vyladěná spolupráce s BIONICBAND®

Vyladěná spolupráce s BIONICBAND®

Společnost Dextrum Fulfillment má za sebou další vzrušující partnerství, tentokrát se společností Bionic Production s. r. o. Ta se zaměřuje na výrobu bionických náramků (BIONICBAND®), které slibují postupné zlepšení zdraví. Připojte se k nám a nahlédněte do nitra automatizované logistiky, která pomáhá Bionic Production ke strategickým rozhodnutím.

číst více