Dextrum Fulfillment na Czech online expo 2022

Bře 21, 2022 | Události a akce

16.–17. února 2022 jsme se účastnili již 3. ročníku největšího českého veletrhu pro e-commerce a on-line business Czech online expo 2022, který se konal na pražském výstavišti PVA EXPO. Návštěvníkům jsme ukázali, co se skrývá za službami robotizovaného Fulfillmentu, a představili  výhodné podmínky našich služeb.

Pandemie COVIDu-19 měla vliv na každé odvětví. Obchodníci z mnoha oblastí začali hledat cesty, jak zvýšit produktivitu a flexibilitu svých nabídek, nemluvě o hledání řešení na nedostatek kvalifikované pracovní síly. Došlo k urychlení poptávky po elektronickém obchodování a e-shopy si ve větší míře začaly usnadňovat práci také s logistikou. Mnohé společnosti pak začaly využívat také služeb Fulfillmentu s cílem expandovat se svým businessem.

Zatímco v Česku je robotizace skladů v úplných začátcích, v zahraničí začíná stále více firem a distribučních center nasazovat do provozu skladové logistiky nové technologie a robotizaci. Také my jsme se rozhodli představit se vám v duchu celosvětového trendu robotizace a automatizace ve skladech a ve dnech 16.–17. února 2022 jsme zavítali na největší český veletrh pro e-commerce a on-line business – Czech online expo.

Představili jsme obrácený koncept skladu, kdy skladníci nechodí do skladu, ale naopak sklad přijíždí k pickerovi, což zaujalo velké množství prodejců z e-commerce sféry, kteří se o tom chtěli dozvědět více.

Atmosféru osobního kontaktu jsme si po době onlinové skvěle užili a více než 7000 návštěvníků mohlo nejen zprostředkovaně nahlédnout do našeho robotizovaného skladu v Paskově, ale také dozvědět se více o nových trendech ve světě, o tom, nač jsme pyšní v Dextrum Fulfillment, a jako bonus mohli ochutnat přímo na místě sladké občerstvení od našeho obchodního partnera, firmy Marlenka. Celkově bylo na veletrhu více než sto vystavujících a zájemce čekaly přednášky z 13 tematických okruhů od více než stovky řečníků i konzultantů.

Jsme rádi, že jsme se mohli účastnit i my a ukázat vám, jak vypadá spolehlivá, rychlá, a přitom levná komplexní logistika pro e-commerce.

Networking a osobní podání rukou s našimi partnery PPL a Zásilkovna byly milým zpestřením a my se už teď netrpělivě těšíme na další akci!

Čtvrtý ročník Czech online expo se uskuteční 22.–23. února 2023. My se na vás však budeme těšit dříve, ať už na dalších akcích, nebo při vaší návštěvě našeho Fulfillmentu v Paskově, kam jste srdečně zváni na prohlídku.

Další akce, na kterých nás uvidíte:

  • 23 – 24. 3. 2022 – International E-commerce Summit, Martinický palác, Pražský hrad
  • 13. 4. 2022 – Reshoper, PVA Expo Praha

Logo Dextrum

Outsourcujte logistiku
vašeho e-shopu
profesionálům

Mohlo by vás zajímat

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Navštivte nás na konferenci Reshoper

Představte si, že každá koruna, kterou utratíte za logistiku, by se mohla transformovat na dvojnásobek na vašem účtu. Zní to jako pohádka? Zaměřte se na růst s Dextrum Fulfillment. My se postaráme o vaše objednávky od příjmu zboží až po odeslání balíčků a vyřízení vratek. Díky našim robotům s NULOVOU CHYBOVOSTÍ. Srdečně Vás zveme na konferenci Reshoper, kde nás najdete na stánku č. 31. Rádi vám představíme sklad bez chyb ve vychystávání zásilek a kde nadměrné náklady na skladování jsou již minulostí.

číst více